Вам потрібна нова квартира. Мабуть, таких людей в Україні і в Чернігові – кожен другий, якщо не перший. Нове житло хочуть купити всі. На що ми орієнтуємося під час вибору жилплощі? Відповідь завжди однакова – ціна. Чим дешевша – тим краща. Бо менше буде обходитися ремонт та менше платитимете за комуналку. Тому вартість квадратних метрів – найголовніший критерій при виборі недорогої квартири. І це нормально, коли ми обираємо житло економ-класу.

Але з якими ризиками кожен з нас стикається, коли планує купівлю житла? Непотрібні коридори, дорога комуналка, ремонт, нераціональне споживання енергоресурсів та ще й оплата опалення сходових клітин. Звідси і виходить, що чим менша площа житла – тим менше вона споживає грошей. В агенції нерухомості «МКТ» проаналізувати ринкові запити чернігівців під час вибору житла. Найбільше люди шукають таку квартиру, яка б була недорогою в експлуатації. Тобто невеликої площі – від 30-35 кв м. Попит на нерухомість такої квадратури сягає піку останні два роки.

26_09_17_evrodvir (4)

Тепер у всіх є можливість придбати житло, яке по кишені кожному. Квартири, де є красиві французькі вікна, компактна площа, сучасне планування і розумне споживання енергії – це все про новобудову “Європейський двір”, розташовану в новому мікрорайоні житлового масиву Масани за адресою вул. Любецька, 100. І за найвигіднішою в Чернігові ціною – від 7900 грн за квадратний метр. Це – найкраща пропозиція на ринку. Без перебільшень. Тобто, готове житло ви вже можете купити за 268 тисяч гривень!

У продажу є однокімнатні квартири площею 34-37 кв м та двокімнатні – 50-60 кв м. Сучасні архітектура та планування: мінімум коридорів і закутків, максимум корисної житлової площі.

Ви сплачуватимете за комуналку удвічі менше, аніж за житло аналогічної площі у будинках старого формату. Якщо ще ж поміркувати і обладнати таку квартиру терморегуляторами тепла на батареях та системою управління – то взагалі за опалення будете сплачувати десь 300 грн щомісяця.

26_09_17_evrodvir (1)

Що разом з квадратними метрами пропонують покупцю?

  • Прилади обліку електроенергії, води, газу
  • Індивідуальне опалення в кожній квартирі
  • Сучасні системи утеплення будинку
  • Французькі вікна
  • Паркінг біля будинку
  • Енергозберігаючі віконні профілі
  • Облаштування прибудинкової території, благоустрій

26_09_17_evrodvir (3)

Чернігівські забудовники часто грішать з термінами введення в експлуатацію, відтягуючи їх. Але це не про “Європейський двір”. Перша секція сучасного житлового багатоповерхового будинку вже практично готова. Тому довго чекати на новосілля не доведеться. З 1 листопада тут приступають до фасадних робіт, трохи згодом – до внутрішніх. Повністю будинок здадуть до початку літа 2018-го.

На відміну від інших забудовників тут завчасно подбали про підключення будівлі до усіх необхідних комунікацій. Тому вода, світло і газ у “Європейському дворі” ВЖЕ є.

Офіційний представник забудовника – агентство нерухомості Чернігова «МКТ». Чому сюди варто звернутися? Саме тут Вам запропонують ціну навіть вигіднішу, ніж забудовника! Олександр Панасюк, директор агенції пояснює чому забудовник пішов на такий крок:

Наші принципи роботи, технології – повністю прозорі і зрозумілі для будь-яких учасників ринку нерухомості як продавців, так і покупців. Ми 20 років працюємо на ринку. Ми входимо до міського об‘єднання ріелторів «МЛС», де працює понад 50 різних агентів. Тому, коли ми продаємо нерухомість, то робимо це в 50 разів швидше, бо нам допомагають продавати і колеги. Ми знаємо потреби ринку, смаки чернігівців. І вже кілька років переконуємо забудовників, що через дорогі комунальні послуги нині недоцільно будувати велике житло. За нього треба платити ще й податки!

IMG_0408

Є інвестори, які дослуховуються до цих порад. Також нам небайдужа наша ділова репутація, ми ретельно підходимо до вибору своїх партнерів, особливо у галузі новобудов. Мабуть, тому компанія “Європейський двір” і обрала нас у якості свого офіційного представника. Більше того, забудовник нам дав можливість запропонувати клієнтам спеціальну, нижчу ціну. Тому кожен, хто звернеться до нас – отримає індивідуальну знижку на придбання житла. Її розмір залежатиме від площі обраної квартири. Чим більше житло – тим більша і знижка.

26_09_17_evrodvir (5)

Найбільшим попитом в “Європейському дворі” користуються маленькі, компактні квартири. Їх лишилося найменше. Тому телефонуйте і дізнайтеся розмір вашої знижки! Не зволікайте, бо ризикуєте втратити можливість купити житло Вашої мрії!

Чернігів, пр. Миру 26/16. Телефони: +38(095)443-04-78 +38(068)070-12-89 +38(093)426-98-48

Email: panas@anmkt.com.ua info@anmkt.com.ua

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here