Как заплатить налог на землю без переплаты

Соцсети могут стать обширным источником знаний, в том числе по юриспруденции и даже налоговому законодательству. Так, предпринимательница и активистка Олеся Тимошик в курсе, как оплатить земельный налог и не переплатить лишнего.

Девушка говорит, что жителям частного сектора Чернигова пришли новые платежки – где сумма налога была увеличена в десятки раз! О своих наблюдениях предпринимательница написала в посте на своей странице в соцсетях.

 

– Кілька місяців тому мешканцям приватного сектору прийшли квитанції на сплату земельного податку, сума якого зросла в 10 разів! В нашому місті більшість з тих, хто живе в приватному секторі це – звичайні люди, які отримують заробітну плату або пенсію, і коли вони побачили суми податку на землю, м’яко кажучи були просто шоковані. А виявилось все дуже просто – неправильно встановлена оцінка бази оподаткування.
Я досі не розумію, як сума податку може зменшитись більше ніж в 130 разів, і не можу зрозуміти як податок на землю може бути 11,38 грн., але по факту так воно і є…

9_08_16_zemlya

Как решить эту задачу? Вот пошаговая инструкция:

– А Ви знаєте як зменшити земельний податок з 1482,04 грн. до 11,38 грн. за ділянку 10 соток?
Покрокова інструкція:
1. Звернутись до Центру надання адміністративних послуг (вул. Рокосовського, 20-а) з заявою на отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки станом на 01.01.2016 (послуга безкоштовна)
З собою треба мати:
– Технічна документація на земельну ділянку
– Державний акт на право власності на земельну ділянку з кадастровим номером ділянки

2. Після отримання витягу звернутись в кабінет №4 Державної податкової інспекції (вул. Кірпоноса, 28) для перерахунку земельного податку. 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here